Apsaugos ir priešgaisrinės sistemos, elektros įrenginių procesų valdymas ir automatizavimas

Apie mus

UAB "Enervita" darbuotojų ilgametė darbo patirtis leidžia greitai ir profesionaliai išspręsti įvairaus sudėtingumo inžinierinius uždavinius, nes komandą sudaro profesionalūs specialistai, turintys patirties inžinerijos ir projektavimo srityse.

 

 Jums pasiūlysime kompleksinius sprendimus, suprojektuosime ir koordinuosime visų projekte dalyvaujančių ūkio subjektų veiksmus - profesionaliai vadovausime darbams. Garantuojame, kad užtikrinsime  efektyvų ir kokybišką darbų procesą.

 

Klientams taikome lanksčią kainodarą ir kiekvieną užsakymą teikiame individualiai. Visada taikome nuolaidas nuolatiniams klientams. Pasirašiusiems ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis taikomas lankstus atsiskaitymo bei mokėjimo atidėjimo būdas.

 

 Mes esame įsipareigoję stiprinti ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų partneriais ir klientais, dalintis savo patirtimi ir žiniomis teikiant aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą. Nuolat mokomės, keliame kvalifikaciją, rūpinamės darbuotojų gerove bei užsakovo pasitenkinimo užtikrinimu.

 

Skambinkite mums telefonu – pateiksime Jums palankų sprendimą:  +370 626 70744